Kui uskuda imedesse, siis nad leiavadki aset!

Kirjutame sisemisest rahust, perekonnast, suhetest, inspiratsioonist, sisustusideedest, rõõmust ja rahu loomisest, tänulikkusest. Armastuse lainel täituvad ka kõige suuremad unistused, kui neisse uskuda. Niisamuti Wings by Palms Art ongi manifesteerunud unistus, et inspireerida teisi uutmoodi ja suuremalt mõtlema. 
Filtreeri postitusi

7 lihtsat nippi lapsele hubase toa sisustamiseks

Kui noorem olid, kas unistasid, et kui lapsed tulevad, siis sooviks nende toa nii hubaseks ja mõnusaks teha, et nad ei soovigi sealt lahkuda? Paljud täiskasvanud tunnevad, et soovivad enda täitumata unistusi täita läbi oma laste. Üks nendest on ka lapsele unistuste toa sisustamine. Siit leiad lihtsaid nippe armsa toa loomiseks.
Loe lisaks

Kuidas ema rollis iseendaks jääda?

Paljudel naistel võib pere luues ja muudkui toimetades tekkida tunne, et tema peamine roll on ainult ema olemine. Oma elus võetud rolle ei peaks muidugi ülemäära tõsiselt võtma... Emaks olemine on lihtsalt üks roll meie paljude teiste võetud rollide keskel, nagu naine, abikaasa, õde, töötaja, laps, kolleeg, jne. Aga miks me ikkagi võtame siis emaks olemise rolli nii tõsiselt, et iseendaks olemine võib ununeda?
Loe lisaks

7 nippi lapse vihaga toimetulekuks

5 min lugemine
Väikelapse viha on saanud kõik vanemad mingi hetk näha. Kas oled tundnud, et see viha on vahel nii tugev, et sul saab täielikult „mõistus otsa“, kuidas edasi käituda? Laps trambib jalgu, pillub asju, viskab pikali maha, kasutab ebameeldivaid sõnu... No kuidas sellega küll vanemana rahulikult toime tulla?
Loe lisaks

Inglitiibade ja satsidega riided emadele ja tütardele on "maandunud"

Kahe eestimaise ettevõtte ühine rõivakollektsioon erksate värvidega elule kirkust juurde andmas - koosloomises peitub suur võlu! Naiseliku poweriga laetud kaks ideedest pakatavat tegijat said kokku ning sündis inglitiibadega lilleline kollektsioon emadele ja tütardele.
Loe lisaks

3 sammu muretuma igapäevaelu suunas

Kas pole imeline, kui muretu tundub lapse elu? Lihtsalt mängi ja siis... mängi veel! Vahel on nii südantsoojendav vaadata tagasi omaenda lapsepõlvele ja meenutada seda kirjeldamatut puhast rõõmu tunnet. Aga kas teadsid, et tegelikult on võimalik need puhtad emotsioonid omal moel ka täiskasvanuellu tuua?
Loe lisaks

Arhiiv