3 sammu muretuma igapäevaelu suunas

Blogi

Kommenteeri
Kas pole imeline, kui muretu tundub lapse elu? Lihtsalt mängi ja siis... mängi veel! Vahel on nii südantsoojendav vaadata tagasi omaenda lapsepõlvele ja meenutada seda kirjeldamatut puhast rõõmu tunnet. Aga kas teadsid, et tegelikult on võimalik need puhtad emotsioonid omal moel ka täiskasvanuellu tuua?
3 min lugemine
Puhaste emotsioonide tundmiseks ja siira rõõmu kogemiseks võimaluste loomine võtab algul aega ja vajab pingutust, aga mida varem alustad, seda kiiremini jõuad eesmärgini. Eelnevates blogipostitustes kirjutasin sellest, kuidas tulla toime väikelaste jonniga ja kuidas jagades rõõm kasvab - teemadest, mida olen kogenud teekonnal saamaks rahulolevamaks ja tunda end täielikuna, nautida rahu südames igal hetkel. Siin on mõned minu lihtsad sammud vähem muretsemiseks ja oma elu aina enamaks nautimiseks: 

1) Esimene samm on lihtne: võta aega lapsega mängimiseks ja unusta täiskasvanute kohustused, kasvõi 5 minutiks. Naudi hetke, joo mängult teed ja tunneta oma kujutlusvõimega seda suussulavat šoklaadiküpsist. Mis eriti mõnus: üleliigsete kalorite pärast pole vaja muretseda! Su laps on nii tänulik, et võtsid aja, pühendudes temaga koos mängimisele. Kas oled valmis proovima?

2) Mitte mingeid kahetsusi! Mis tehtud, see tehtud. Sa ei saa aega tagasi keerata. Andesta teistele ja mis kõige tähtsam, andesta endale. 

• Õnnista minevikku, liigu oma eluga edasi ja naudi seda, kus sa praegu oled ja mida teed.
• Ole tänulik iga hetke eest, mis sul on ja vaata, kui palju on nautida, selle asemel, et muretseda minevikus toimunu pärast. 
• Just nagu Elsa Lumekuninganna multifilmist ütles: ′′Lase sel minna!" (ingl. k. "Let it go!")
• Küsi endalt, mis veel võimalik on, et saaksin nautida muretumat elu nagu lapsed seda teevad?

3) OLE TÄNULIK iga pisiasja eest! Nii lihtne see ongi! Mida tänulikum sa oled, seda rohkem antakse Sulle, mille eest tänulik olla. See on kõige võimsam vahend, mida kasutada oma elukvaliteedi parandamiseks. Ma luban!

• Võta hetk, vaata enda ümber ja taipa, kui palju Sul kõike on; kui palju Su soove on juba täitunud ja kui õnnistatud Sa oled.
• Mängi lapsega ja kallista oma lähedasi, ka täitsa ilma näiva põhjuseta.
• Näita oma armastavat külge kõigile ja kõigele. Ole tänulik kõige eest: õppetunnid elus, suhted, inimesed, asjad, karjäär jne.
• Naudi seda, mida oled juba loonud ja unistades loo veelgi suuremalt.

Tänan! Tänan! Tänan, et lugesid seda postitust ja et sa muutud üha enam selliseks, kes Sa tegelikult oled: imeline valgus ja rõõmu looja oma maailmas.

Palju õnnistusi!

Kui soovid teepidu koos oma lapsega Ingelliku tooli peal istudes pidada, leiad tooted meie e-poest siit

Lisa kommentaar

Email again: