Kommenteeri
Oled kindlasti kuulnud üldlevinud arusaamast nö liblika tiivalöögi efekti kohta - maakera ühes kohas toimunud liblika tiivalöögist võib sündida kusagil mujal meie Palli peal orkaan. Miks? Sest kõik on omavahel seotud. Aga mis siis, kui ma naeratan? Ütlen kellelegi hea sõna või aitan midagi üllast korda saata? Mis siis juhtub?
Kõik meie ümber on energeetilistes sidemetes. Sellepärast ei sünni siin Maa peal ja Universumis ka midagi juhuslikku. Astroloogide väitel saab just seepärast tähtede abil selgitada mingeid detaile nii olukordade kui indiviidide kohta. Tähtedel taevas pole juhuslikke asukohti. Nad on alati seal, kus nad olema peavad ja seepärast oli sajandeid tagasi astroloogia täppisteadus, mis kuulus ka ülikoolihariduse õppekavasse. Kas taevatähtede juhatusse peab kiinduma ja selle oma elu aluseks võtma? Selles ma veendunud pole, sest elu on dünaamiline ja valikute tegemise eest tuleb vastutus võtta endale, mitte anda tähtedele...
Aga siiski, kui kõik on täpselt seal, kus olema peab, siis ta lihtsalt On. Olemise jõud on see, mis meile tihti arusaamatu tundub. Küll me planeerime tulevikku, küll mõtleme pikalt minevikusündmuste üle. Milleks? Muidugi on meil minevikku oma mõistuse jaoks vaja - ta saab kogemusi ja teeb sellest järeldusi. Muidugi meil on tulevikku oma mõistuse jaoks vaja, et planeerida, mis on minu järgmised vajalikud sammud tulevikusündmuste saavutamise jaoks. Aga mis meil päriselt olemas on? Ainult praegune Hetk. Ainult praegu saame me midagi oma elus paremaks muuta.
Siin ja praegu on meil võimalik kellelegi naeratada, siin ja praegu on meil võimalik häid mõtteid mõelda, siin ja praegu on meil võimalus mõttes kellelegi andestada ja minevikusündmustest lahti lasta. Ainult siin ja praegu on ka Sinul võimalus otsustada, kas lasta oma mõistusel peas võimust võtta negatiivsetel mõtetel või olla tänulik ja õnnelik selle eest, mis Sul hetkel olemas on. Vaata enda ümber: leiad ju mõne toataime või aknast väljavaadates suure taevalaotuse, möödakõndiva kassi või tuule käes liikuvad puuoksad. Need lihtsalt On seal ja nende eest saame olla tänulikud. Et meil on tuba, kus olla, värske õhk, mida hingata või silme ees arvuti, kust lugeda, mida soovid. Kui me seda hetke, mis meil just praegu olemas on, saame täita oma südamest tuleva tänu ja rõõmuga, täidab see ära terve toa ja maja ja linna. Jagades rõõm kasvab! Kui liblika tiivalöögist võib tulla üks orkaan, siis ühest naeratusest, lahkest sõnast või heast mõttest võib sündida viis suurepärast ideed või tuhat õnnelikumat inimest. Suurepärastest ideedest kasvavad välja meie reaalsust muutvad sündmused, näiteks Teeme Ära talgud, mis juba võtnud globaalsed mõõtmed või Emakese Maa ookeanide päästmisoperatsioonid jne.
Anna käesolevale hetkele võimalus avaldada Sulle see imepärane kõigile kättesaadav Hetkes Olemise rõõm. See on hästi hoitud avalik saladus, et kõik, mis sul on, on Praegu ja seda Hetkes Olemisest tulevat rõõmu saab külluslikult laiali jagada. Sellest teadmisest inspireerituna olengi loonud Wings by Palms Art lastemööbli sarja. Oleme järele proovinud, et helgus ja rõõm valdab ema või isa, kes peatub hetkeks, et imetleda oma väiksekest inglitiibadega toolil istumas ja loomas unikaalseid meistriteoseid... Minu kui Wings by Palms Art kaaslooja suur soov on Sulle inglitiibadega mööbli abil neid hetki ellu juurde tekitada.

Lisaks saad Wings by Palms Art sünniloost lugeda siit.

Lisa kommentaar

Email again: