Tervist! Meeldiv Sinuga kohtuda läbi nende kirjaridade. Olen Karin Palm, Wings by Palms Art kaaslooja. 

Igaüks on võimeline saama just nii suureks, kui suur on tema suurim unistus.... Need sõnad on mind inspireerinud ja saatnud alates sellest hetkest, kui sai asutud uskumatule teekonnale luua unikaalset lastemööblit. Olen aastaid tundnud seletamatut tõmmet puutöö vastu ja kogunud erinevat puitmaterjali sõpradele ja perele lennukalt lubades: „Mul on visioon“.  

2018. aasta suvel hakkasin oma väikese tütre jaoks isalt saadud kehvakese tikksae ja vana lihvimismasina abil meisterdama olemasolevast vineerist mööblit. Kuna soov midagi vahvat teha oli piiritu, istusin ühel hilisõhtul vaikselt oma kodus diivanil ja mõtlesin, mis oleks see, mida ma tõesti soovin teha, kui mind ei takistaks algaja oskused ega materiaalsed ressursid. Selsamal õhtul nägidki paberil ilmavalgust esimesed ideed inglitiibadega toodetest lastemööblist ja muudest aksessuaaridest. 

Wings by Palms Art on inglitest inspireeritud sisustus väikestele tüdrukutele.  

See tiivustatud idee on materialiseerunud selleks, et ingellik maailm saaks meie ümber taasluua usku imedesse ja aitaks meeles pidada: iga hetk on imeline. Lapsed on meile kingitud ja nemad näitavad, kuidas olla õnnelik siin ja praegu. Me ei peaks muutuma tõsisteks täiskasvanuteks, vaid õppima uuesti maailma värske pilguga vaatama ja uurima, mis kõik võimalik on.  

Wings by Palms Art jaoks on olulised väärtused, mis austavad kõike elavat. Püüe harmoonilise elustiili poole on see, mis tagab võime armastust jagada ja jätkusuutlikult meie planeedil tegutseda.

Inglitiibadega mööbel on Sinu kodus kõigile inspiratsiooniks, samal ajal pakuvad tiivad toolilistujale turvatunnet ja armastust.  

Wings by Palms Art soovib kõigile - Sulle, Su lastele ja kaasale - jagada usku imedesse.  

Helgus ja rõõm valdab ema või isa, kes peatub hetkeks, et imetleda oma väiksekest inglitiibadega toolil istumas ja loomas unikaalseid meistriteoseid. Sest väiksed teavad, et kõik on võimalik ja imed on olemas!