Elu on lill! Lillelised inglitiivad ja detailid beebi bodyl oma imelistes värvides loovad nii suure rõõmutunde südamesse, et ka kõige pilvisem päev saab erksust täis! Sinu väike ingel on nüüd veelgi ingellikum. Pehmest kangast body sobib ilmestama pidu- ja argipäeva, fotograafi juurde minekut või lihtsalt ilus olemist. Kui väike ingel tudub, siis inglitiivad on seljal nii õhukesed, et magusat taevalikku pehmust täis und ei sega miski. Body sobib ideaalselt kokku lilleliste satsidega beebipükstega, mida näed siin 

Detailid:

Bodyl on kaeluse avamiseks kaks trukki ning väike sats ääristamas kaela ümbrust. Käise otsad on lillelised, et väikse lapsekese mängudes varrukaotsad kohe plekikesi välja näitama ei hakkaks. Body on topeltsuurusega, st on olemas kaks rida trukke ja käiseid saab algul topelt keerata ja hilje pikendada, et saaks body kasutamist beebi kasvades pikendada. Toote lõige on hea varuga, seega pigem vali täpne suurus, mitte suurem.

Valge kangas on GOTS sertifikaadiga 95% puuvill ja 5% elastaan (GOTS – Global Organic Textile Standard)

Lilleline kangas on lapsesõbralik oeko-tex sertifikaadiga 95% puuvill ja 5% elastaan

Lilleline kangas on Wings by Palms Art originaaldisainiga ja seda kasutatakse ainult Helg riiete valmistamisel.

Tarneaeg Eestis 4-7 tööpäeva
Tarneaeg Soome ja Balti riigid 6-14 tööpäeva
Tarneaeg muu Euroopa 7-21 päeva
Tarneaeg muu maailm 14-40 päeva 

Helg rõivad valmistatakse Eestis. Toeta eesti väikeettevõtlust ja soeta imelised rõivad meilt!


HOOLDUS:
Toodet tohib pesta 30 kraadi juures pesumasinas, kuid kasutada ei tohi pleegitajat, samuti ei tohi kuivatis kuivatada. Toote võib viia keemilisse puhastusse, kuid vältida tuleb trikloroetüleeni sisaldavaid pesuaineid. Triikimisel kasuta madalat kuumust.
Tagasi kõikide tekstiiltoodete lehele