Väikse Ingli imelised võimed.

Elas kord üks Väike Ingel, kellel oli palju maagilisi oskusi. Küll oskas ta kõrgel lennata, küll imelise häälega laulda. Üks nendest oskustest lubas tal kõik, mida ta puudutas, soovi korral ingellikuks muuta. Puutus puuklotsi, siis klotsile tulid valged tiivad külge ja see sai ringi lennata. Kui Väike Ingel puudutas pliiatsit, ilmusid pliiatsi otsa kaunid valged pehmed sulekesed.

Sel ajal, kui Väike Ingel pilvelinnas kõndis ja mõtles, mida veel ingellikuks võluda, väsis ta lõpuks ära. Siis nägi ta ühte kaunist valget tooli. Täpselt sellise suurusega, mis talle jalapuhkamiseks ideaalselt sobiks. Inglike puudutas seda ja hopp! See muutus ingellikuks tooliks. Ta oli oma maagilise oskuse üle siiralt rõõmus ja nautis istumist sellel äsja ilmunud inglitiibadega toolil.

Kas ka Sina sooviksid saada sellist maagilist oskust? Või on sul mõttes midagi muud, millega endale ja teistele rõõmu valmistada? Mis oskus see oleks? Kui oled selle välja mõelnud, hoia seda imelist oskust oma mõttes ja südames ning vaata, kas ka unenägudemaal Sulle seda näidatakse. 

Ingellikku olemist Sulle, armas.

Tagasi juttude nimekirja