Inglitiibade ja satsidega riided emadele ja tütardele on "maandunud"

Blogi

Kommenteeri
Kahe eestimaise ettevõtte ühine rõivakollektsioon erksate värvidega elule kirkust juurde andmas - koosloomises peitub suur võlu! Naiseliku poweriga laetud kaks ideedest pakatavat tegijat said kokku ning sündis inglitiibadega lilleline kollektsioon emadele ja tütardele.

Ingelliku olemise „maaletooja“ ja levitaja, siiani inglitiibadega mööbli müügile pühendunud kaubamärgi Wings by Palms Art looja Karin Palm kujundas eriliselt kirka ja rõõmsa roosade magnoolia õitega kanga ning disainis inglitiibadega rõivad selleks, et uus kollektsioon koostöös Helg emade- ja lasterõivaste brändiga saaks Sulle ja Su väiksele rõõmu tuua.

Wings by Palms Art soovib luua taevast maa peale ja aina rohkem helgeid hetki kõigi nende ellu, kes südamest tulevat rõõmu siiralt soovivad kogeda. Nii sündiski mõte luua lisaks inglitiibadega mööblile ka rõivad, mis aitavad püsida armastuse lainel, naeratada ja olla tänulik iga hetke eest, mis antud on. See kollektsioon inspireerib elama, särama ja nautima elu kingitusi.  

Helg põhitõdede hulka kuuluvad hoolivus, keskkonnasõbralikkus ja helgus. Helg tähendab põhjamaades püha. Kuna brändi keskmes on lapse sünd, on püha väga sobilik sõna, millega kirjeldada seda imelist ja helget hetke naise elus. Helg väärtusteks on ohutus (kangad on oeko-tex ja gots sertifikaadiga); mugavus: kasutusel pehme (peamiselt puuvillast) materjal, mis on hingav ning veniv ja mida on kerge selga panna; eetilisus – disainitakse ja valmistatakse tooted Eestis, järgitakse sealjuures nii inimeste kui looduse heaolu. Tooted jõuavad ostjateni paberist pakendites, mitte kiles.

On kindel, et meie ühisesse kollektsiooni lisandub peatselt veelgi tooteid, seega on hea meie tegemistel silm peal hoida nii sotsiaalmeedias (Instagram, Facebook) kui veebilehe e-poes www.palmsart.com/e-pood.

Wings by Palms Art ja Helg sobivad suurepäraselt kokku oma põhiväärtuste poolest toetada ja rõõmustada peresid ja väikseid lapsi, kes meile kingiks on tulnud rohkelt siirust ja hoolivust tooma.  

Kui tekib küsimusi või on ettepanekuid, kirjuta julgesti wings @ palmsart.com 

Imelisi hetki soovides

Helg x Wings by Palms Art 

 Veebipoodi tooteid ostma saad siit

Lisa kommentaar

Email again: