Pakume Sulle lahendusi lastetoa ja kodu jaoks

Blogi

Kommenteeri

Meil on hea meel kõikidega jagada oma rõõmu - pakume taevalikku lahendust Sinu väikse ingli toa sisustamisel! Wings by Palms Art taotlus on sisustada Sinu armsa tütre tuba või mängunurk ingli tiibade abiga. Kogu meie Wings kollektsiooni läbiv kujundus on tiivad, mis kaunistavad mööblit, sisustusaksessuaare ja rõivaid. 

Tegeleme toodete arendamisega ja pingutame, et saaks ingellikku helgust rohkematesse kodudesse tuua. Meie toodete kirjelduse ja võimalused leiad e-poest siit
Inglitiibadega tooli ja laua komplekt

Lisaks pakume lahendusi ruumide akustika parandamiseks, et Sinu armsa tibu rõõmukilked kõikidest seintest tagasi ei põrkaks ja kõrvadele haiget ei teeks. Paljudes kaunites kodudes on külluslikult valgust ja avarust, aga ruumis tekkivate kõrgsageduslike helide peegeldumine seintelt ja klaaspindadelt on meie ajule väsitav ja stressitekitav. Meelepärase disaini ja spetsiaalse ehitusega seinapildid ja -paneelid püüavad aga kaja kinni.

Ruumide akustikat on palju uuritud, et kõrvaldada kaja efekt või muusikalise esitusega tekkinud heliprobleemid, parandada üle veebi tehtavate kõnede kvaliteeti ja leida lahendus praegusel ajal nii moodsate avatud kontorite murele - jutusumin on õhtuks pea valutama pannud. Põhjusi lahenduste otsimiseks on miljon. Et parandada tekkinud probleeme heli levimisega, on leiutatud mitmeid kõrgtehnoloogilisi, aga ka lihtsaid lahendusi. Üks võimalus on kõrgtehnoloogiline lahendus muuta Sinu jaoks lihtsaks. 

Akustikat saab avaras kodus parandada näiteks suurte kardinate, mõne erilise seina- või põrandakatte abil. Aga on ka nendest lihtsam lahendus enne, kui hakkad põrandakatet vahetama - pane pilt seina! Endale meelepärase kujunduse saad ise valida, pilt tehakse Sinu jaoks spetsiaalsetest materjalidest valmis ning rõõmukilked või külaliste jutusumin ei kajagi enam kõikjalt koduseintelt vastu. Loomulikult peab selleks soetama endale ruumile vastava optimaalse suurusega pildi, kuid see on juba pisidetail. Peaasi, et laste rõõmukilkeid kodus ära ei keelataks! 

Kui kaunis kodu on sisustatud läbimõeldud detailidega, on terve pere olemine harmoonilisem. Meie inglitiibadega mööbel on mõeldud just selleks, et lastetuba muutuks õdusamaks ja helgemaks ja aitaks kaasa terve kodu kaunimaks muutmisele. Pingutame selleks, et oleks võimalik luua imelisi lapsepõlvemälestusi. 

Meie taotlus on pakkuda Sulle lahendusi ja inspiratsiooni. Ülejäänu on juba Sinu valik.
Kirjuta wings@palmsart.com 

Lisa kommentaar

Email again: